CYFROWY PORTAL DLA PRACOWNIKÓW

CYFROWY PORTAL DLA PRACOWNIKÓW

Na przestrzeni ostatnich lat bardzo mocno zmieniło się podejście pracodawców do pracowników. Coraz większy nacisk jest kładziony na employer branding – firmy chcą być postrzegane nie tylko jako zakład pracy, gdzie udajemy się na 8 godzin dziennie, lecz jako miejsce które pozwala na rozwój własnych umiejętności i mierzenie się z coraz bardziej ambitnymi zadaniami, a także takie, które jest pozytywnie postrzegane przez kandydatów na pracowników oraz udziałowców i klientów.

Ogromne znaczenie dla pozytywnego odbioru marki, szczególnie w przypadku firm wielooddziałowych lub tych, które wdrożyły model pracy zdalnej, ma zapewnienie dobrego dostępu do działu HR oraz zasobów, jakie są przez ten dział przetwarzane. Jednym z rozwiązań zapewniających taką funkcjonalność jest dostarczany przez InnFlow sp. z o.o. cyfrowy portal pracowniczy. Pozwala on na pełną obsługę zadań związanych z HR, zarówno od strony samego działu, ale także pracowników czy maganerów, już od samego początku ścieżki pracownika w strukturze firmy.

Oferowane przez InnFlow rozwiązanie pozwala obsłużyć proces rekrutacji (od zgłoszenia zapotrzebowania na nowe stanowisko, przez nabór, po podpisanie umowy i onboarding), ułatwia rozwój pracownika (na przykład informując o rekrutacjach wewnętrznych, dostępnych szkoleniach czy wspomagając proces oceny pracownika), ale także pozwala na samodzielny dostęp do zasobów takich, jak rozliczenia PIT, kartoteka pracownicza czy paski płacowe – to wszystko z poziomu dedykowanego portalu.

Ułatwieniem dla managerów będzie natomiast możliwość pełnego odwzorowania struktury firmy w systemie, pozwalająca na wgląd w kompletne informacje o posiadanych zasobach kadrowych. Poprzez wbudowane opcje komunikacyjne uproszczone jest prowadzenia rekrutacji wewnętrznej i szkoleń. Dodatkowe atuty to bieżący wgląd w poziom rozwoju i osiągnięć pracowników, czy w końcu uproszczenie codziennych, niemal rutynowych czynności takich jak obsługa wniosków urlopowych czy rejestracji czasu pracy.

Kompletna, przejrzysta i łatwo dostępna informacja dla każdego szczebla kadry pracowniczej to gwarancja większego zadowolenia z pracy i zwiększenia jej efektywności.

KONTAKT

kontakt@innflow.pl
+48 516 010 889

InnFlow Sp. z .o.o
ul. Bohdana Dobrzańskiego 1
20-262 Lublin
NIP: 7123396513
KRS: 0000817916

  DANE KONTAKTOWE

  ADRES

  Bohdana Dobrzańskiego 1,
  20-262 Lublin

  KONTAKT

  +48 516 010 889
  kontakt@innflow.pl

  PRACUJEMY W GODZINACH

  8:00 – 16:00