CYFROWY PORTAL DLA PRACOWNIKÓW

CYFROWY PORTAL DLA PRACOWNIKÓW

 1. Strona główna
 2. Cyfrowy portal dla pracowników

Na przestrzeni ostatnich lat bardzo mocno zmieniło się podejście pracodawców do pracowników. Coraz większy nacisk jest kładziony na employer branding – firmy chcą być postrzegane nie tylko jako zakład pracy, gdzie udajemy się na 8 godzin dziennie, lecz jako miejsce które pozwala na rozwój własnych umiejętności i mierzenie się z coraz bardziej ambitnymi zadaniami, a także takie, które jest pozytywnie postrzegane przez kandydatów na pracowników oraz udziałowców i klientów.

Ogromne znaczenie dla pozytywnego odbioru marki, szczególnie w przypadku firm wielooddziałowych lub tych, które wdrożyły model pracy zdalnej, ma zapewnienie dobrego dostępu do działu HR oraz zasobów, jakie są przez ten dział przetwarzane. Jednym z rozwiązań zapewniających taką funkcjonalność jest dostarczany przez InnFlow sp. z o.o. cyfrowy portal pracowniczy. Pozwala on na pełną obsługę zadań związanych z HR, zarówno od strony samego działu, ale także pracowników czy maganerów, już od samego początku ścieżki pracownika w strukturze firmy.

Oferowane przez InnFlow rozwiązanie pozwala obsłużyć proces rekrutacji (od zgłoszenia zapotrzebowania na nowe stanowisko, przez nabór, po podpisanie umowy i onboarding), ułatwia rozwój pracownika (na przykład informując o rekrutacjach wewnętrznych, dostępnych szkoleniach czy wspomagając proces oceny pracownika), ale także pozwala na samodzielny dostęp do zasobów takich, jak rozliczenia PIT, kartoteka pracownicza czy paski płacowe – to wszystko z poziomu dedykowanego portalu.

Ułatwieniem dla managerów będzie natomiast możliwość pełnego odwzorowania struktury firmy w systemie, pozwalająca na wgląd w kompletne informacje o posiadanych zasobach kadrowych. Poprzez wbudowane opcje komunikacyjne uproszczone jest prowadzenia rekrutacji wewnętrznej i szkoleń. Dodatkowe atuty to bieżący wgląd w poziom rozwoju i osiągnięć pracowników, czy w końcu uproszczenie codziennych, niemal rutynowych czynności takich jak obsługa wniosków urlopowych czy rejestracji czasu pracy.

Kompletna, przejrzysta i łatwo dostępna informacja dla każdego szczebla kadry pracowniczej to gwarancja większego zadowolenia z pracy i zwiększenia jej efektywności.

KONTAKT

kontakt@innflow.pl
+48 516 010 889

InnFlow Sp. z .o.o
ul. Bohdana Dobrzańskiego 1
20-262 Lublin
NIP: 7123396513
KRS: 0000817916

  DANE KONTAKTOWE

  ADRES

  Bohdana Dobrzańskiego 1,
  20-262 Lublin

  KONTAKT

  +48 516 010 889
  kontakt@innflow.pl

  PRACUJEMY W GODZINACH

  8:00 – 16:00