OPTYMALIZACJA PROCESÓW BIZNESOWYCH

Z definicji, optymalizacja procesowa to działanie polegające na analizie i usprawnianiu procesów biznesowych zachodzących w danej organizacji. Jest to niezmiernie ważny element nowoczesnych metod zarządzania. O ile we wdrożeniach prowadzonych przez InnFlow priorytetem jest zawsze dopasowanie przygotowywanego rozwiązania do organizacji, zwykle okazuje się, że podczas prac analitycznych podpowiadamy, jakie zmiany i usprawnienia procesu można przy okazji wprowadzić. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego portalu, wiele działań może odbywać się sprawniej lub automatycznie: np. poprzez dostęp do raportów w odpowiednim miejscu i czasie, funkcję automatycznego wysyłania i odbierania maili, wypełniania szablonów dokumentów czy prezentacji danych z innych systemów klienta. Bazując na potrzebach klienta i przy wsparciu naszego wieloletniego doświadczenia, w ramach optymalizacji procesów realizujemy:

Audyt stanu obecnego – Identyfikujemy procesy, ich szczegółowe kroki oraz zakres i ilość przetwarzanych danych.

Analizę i propozycję zmian – na podstawie audytu i naszego doświadczenia modelujemy mapy procesów z uwzględnieniem zmian optymalizujących koszty, czas i ryzyko błędów.

Optymalizację – wdrażamy zaakceptowane zmiany w poszczególnych krokach procesów biznesowych, a także reorganizujemy ich mapy w celu optymalnego wykorzystania zasobów przedsiębiorstwa. Efekt takich zmian może przełożyć się bezpośrednio na wzrost rentowności i potencjału produkcji lub usług.

KONTAKT

kontakt@innflow.pl
+48 516 010 889

InnFlow Sp. z .o.o
ul. Bohdana Dobrzańskiego 1
20-262 Lublin
NIP: 7123396513
KRS: 0000817916

  DANE KONTAKTOWE

  ADRES

  Bohdana Dobrzańskiego 1,
  20-262 Lublin

  KONTAKT

  +48 516 010 889
  kontakt@innflow.pl

  PRACUJEMY W GODZINACH

  8:00 – 16:00